Agnieszka Glasenapp

Absolwentka Wydziału Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom otrzymała w 2006 roku na Wydziale Malarstwa w pracowni Profesora Jarosława Modzelewskiego, aneks na Wydziale Grafiki w pracowni grafiki warsztatowej Profesora Rafała Strenta. Stypendystka programu Socrates Erasmus w University College Falmouth w Wielkiej Brytanii, BA (Hons) Fine Art Programme.
Absolwentka studiów pedagogicznych na ASP i podyplomowych studiów z zakresu zarządzania instytucjami kultury w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej.
Edukacją artystyczną zajmuje się od 15 lat współpracując z instytucjami i szkołami w kraju i za granicą.
W The Canadian School of Warsaw zdobyła wieloletnie doświadczenie w edukacji międzynarodowej jako nauczyciel IBO /IB PYP Visual Arts specialist.
Holistyczne podejście, wielokulturowość oraz wymiana perspektyw stały się jednymi z fundamentalnych wartości w jej pracy pedagogiczno-edukacyjnej.
Od 2006 roku założyła Art Studio, które pod egidą Domu Kultury „KADR” ewoluowało do trzech pracowni – Art Studio ASP, Art Studio Kids i Art Studio Retro skierowanych do uczestników w różnym wieku.
Indywidualne podejście, rozwój warsztatu, poznawanie rozmaitych technik, jak również regularne obcowanie z historią sztuki podczas zajęć praktycznych stały się znakiem rozpoznawczym wszystkich pracowni Art Studio.

Młoda uśmiechnięta kobieta w chuście na głowie.