Art Studio ASP

środa
godz. 17.00-20.00
instruktorka: Agnieszka Glasenapp
opłata: 220 zł/mies., zajęcia próbne: 50 zł
sala: Powidoki, 211, II piętro

Zajęcia przygotowawcze na studia i do liceów artystycznych.

Zajęcia przeznaczone dla osób przygotowujących się do egzaminu na ASP, uczelnie artystyczne, do liceów plastycznych, jak również dla tych, które pragną doskonalić swoje umiejętności chcąc zmierzyć się z warsztatem akademickim.

Studium martwej natury, studium modela, kompozycja z wyobraźni, szkice czyli najważniejsze zagadnienia dotyczące przygotowania prac do teczki i portfolio. Przygotowujemy do przeglądów na wydziałach oraz do egzaminu praktycznego. Podczas zajęć kładziemy nacisk na merytoryczną korektę i cykliczne przeglądy. Obserwując naturę rozwijamy technologię malarstwa, a także techniki rysunkowe. Pracujemy na różnych formatach i podłożach.

Wprowadziliśmy cykliczne wykłady i prezentacje z historii i teorii sztuki. Dbamy by uczestnicy zajęć rozwijali warsztat praktyczny nie zapominając o sferze intelektualnej. Zajęcia dostosowane także dla uczestników anglojęzycznych.

18 lat doświadczenia i sprawdzonej metodyki. Uczestnicy zajęć w pracowni Art Studio z pomyślnym skutkiem zdali jak do tej pory egzaminy na wydziały Malarstwa, Grafiki, Wzornictwa Przemysłowego, Architektury Wnętrz, Nowych Mediów ASP, oraz wydział Edukacji Artystycznej APS.

Nasi podopieczni podjęli również studia na zagranicznych wydziałach sztuki i projektowania. Zajęcia dostosowujemy w zależności od potrzeb i przyszłych planów, zaś każdy może liczyć na indywidulne podejście i korektę. Wśród naszych adeptów sztuki znajdują się zarówno osoby starające się na studia lub do liceów plastycznych, jak i te które rozwijają swoją pasję traktując zajęcia hobbystycznie, ale na akademickim poziomie.