Chóralne Wyzwania

poniedziałek
godz. 11.00-13.00
instruktorzy: Anna Ostrowska, Tomasz Ostrowski
opłata: 50 zł/ mies.
sala: Szepty i krzyki, 214, 215, II piętro

Zapraszamy seniorów na zajęcia chóralne z elementami dykcji i emisji głosu! To doskonała propozycja dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności wokalne oraz poszerzać swoje umiejętności społeczne i komunikacyjne.
Nasi doświadczeni instruktorzy, specjalizujący się w pracy z seniorami, poprowadzą Cię przez naukę zasad prawidłowej emisji głosu, dbania o poprawną artykulację oraz pracy nad techniką oddechów. Podczas zajęć chóralnych doskonalisz swoje umiejętności wokalne w grupie, ucząc się równocześnie współpracy i harmonijnego brzmienia.
Kluczowym elementem zajęć jest dykcja, czyli umiejętność wyraźnego i poprawnego wymawiania słów. Uczysz się, jak kształtować poszczególne dźwięki oraz akcentować sylaby, co przyczynia się do większej klarowności brzmienia chóru.
Na zajęciach czekają na Ciebie różnorodne style muzyczne, w tym skarbiec muzyki klasycznej, sakralnej i ludowej. Dzięki temu rozwijasz swoje umiejętności wokalne i poszerzasz horyzonty muzyczne, czerpiąc radość ze wspólnego śpiewania.
Nie zwlekaj! Dołącz do nas i ciesz się przyjemnością z muzyki i śpiewania w przyjaznej atmosferze skierowanej specjalnie dla seniorów!

Grupa dorosłych osób ubranych w galowe stroje stoi na schodach w kościele