Homerecording vs Studio

środa
godz. 18.00-19.30
instruktorka: Agnieszka Lach
opłata: 190 zł/ mies., zajęcia próbne: 50 zł,
sala: Głośniej od bomb, 212a, 213a, II piętro

Produkcja muzyki od podstaw. Jak powstaje muzyka? Piosenka od „A” do „Z”? Jak wygląda i przebiega „od zaplecza” cały, studyjny proces powstawania piosenki, którego końcowy efekt słyszymy na co dzień w mediach? 


Kurs aranżacji, kompozycji, produkcji muzycznej i miksu w warunkach studyjnych oraz domowych. Nauka sprawnego, intuicyjnego tworzenia utworu muzycznego w warunkach, niewymagających dużych nakładów finansowych oraz sprzętowych. Kolejność działań podczas tworzenia muzyki, wpływ brzmienia i muzyki na emocje odbiorcy.


Usłyszycie realne efekty pracy na poszczególnych jej etapach, dowiecie się, do czego służą poszczególne narzędzia oraz sprzęty audio i jak ich używać.

Nauczycie się, jak budować i zmiksować utwór muzyczny. Będziecie mieli możliwość przyjrzenia się z bliska procesowi samych nagrań, edycji, miksu i wziąć w nich czynny udział. Nauczycie się podstaw teorii muzyki, dowiecie się jak przygotować swoją przestrzeń do pracy z dźwiękiem pod kątem ergonomii i akustyki.

Niezależnie od budżetu, jakim dysponujecie. Niezależnie od oprogramowania i sprzętu, który jest Wam znany. Zasady są dla wszystkich, kruczki i tajniki, które poznacie również.

Instruktorka pochyla się nad dwoma monitorami, przy których pracuje na programach do produkcji muzyki.