Intensywny kurs tańca i akrobatyki

ZIMA W KADRZE: Intensywny kurs tańca i akrobatyki dla dzieci 7-9 lat i młodzieży i 10-14 lat

15-19 stycznia 2023 r. (poniedziałek- piątek)
godz. 11.50-14.00 (przerwa 10 minut pomiędzy zajęciami)
godz. 11.50 – dzieci 7-9 lat – grupa 1
godz. 11.50 – młodzież 10-14 lat – grupa 2
instruktorzy: Katarzyna Kwiatkowska (taniec), Kamil Poźniak (akrobatyka)
sala: Tańcząc w ciemnościach, 307, III piętro
opłata za cały cykl (5 dni): 250 zł/ od osoby

Taniec to doskonała zabawa w rytmie popularnych Hitów. To właśnie na tych zajęciach nauczysz się choreografii do piosenek ulubionych artystów. Zajęcia zapewniają również wszechstronność, dzięki nauce wielu podstaw i wielu stylów. Uczą synchronizacji w grupie oraz odpowiedniego prezentowania się na scenie czy też przed kamerą.

Taniec jest popularny ze względu na swoją dynamiczność i różnorodność, łączy elementy wielu innych styli tanecznych, takich jak: hip-hop, jazz, street dance czy dancehall, co pozwala na tworzenie interesujących i zróżnicowanych sekwencji tanecznych. Jest to bardzo nowoczesny kierunek tańca, który wziął się z teledysków, czy pokazów podczas koncertów. Zajęcia zaczynają się krótką rozgrzewką, każdy trening oparty jest głównie na tworzeniu choreografii, jednak, aby dany układ wyglądał jak najlepiej, niezbędne jest najpierw poznanie podstaw różnych stylów tanecznych, które będą użyte w danej choreografii.

Zapraszamy dzieci na zajęcia Akrobatyki. Na specjalnie wyposażonej sali dziecko rozwinie nowe umiejętności gimnastyczne i akrobatyczne. Wykwalifikowana kadra zapewnia dzieciom bezpieczeństwo, fantastyczną zabawę oraz wsparcie w kształtowaniu cech motorycznych. Na zajęciach skupimy się na kształtowaniu koordynacji ruchowej i gibkości, celem przygotowywania do coraz bardziej złożonych elementów ruchowych, pomagających zaadaptować uczestników do każdego rodzaju wykonywanego sportu. Nie zabraknie takich ćwiczeń jak stanie i chodzenia na rękach, mostki, piramidki oraz w późniejszym etapie, przerzuty oraz inne akrobatyczne ewolucje. Wszystkie ćwiczenia dostosowywane są przez trenera do indywidualnych możliwości i predyspozycji dzieci. Treningi prowadzone są z zachowaniem należytej ostrożności i asekuracji instruktora, który przede wszystkim dba o bezpieczeństwo uczestników.

Uczymy się poprzez zabawę, ale nie zapominamy o zaangażowaniu i dobrym humorze 🙂

Kobieta w wyskoku robi szpagat