Jesteśmy u siebie

sala: Broadway
wstęp: 50 zł (bilety w rzędzie A, to miejsca dla osób o ograniczonej mobilności ruchowej, w tym dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich), 75 zł, 100 zł, 150 zł oraz bilety VIP w cenie 200 zł (bilety wraz ze specjalnym upominkiem od Funduszu dla Odmiany)

„Jesteśmy u siebie” – koncert benefitowy dla Funduszu dla Odmiany z chórami i gościnnym udziałem Pauliny Przybysz

Na zaproszenie Chóru Niemęskiego wystąpią: Paulina Przybysz, Voces Gaudii i Decybele, a całość poprowadzi ceniony reportażysta Mariusz Szczygieł. Każda osoba, która kupi bilet, wesprze tym samym Fundusz dla Odmiany, który pomaga tęczowym inicjatywom w mniejszych miejscowościach Polski. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na granty w ramach Funduszu dla Odmiany.
Gwiazdą wieczoru będzie Paulina Przybysz, która zaśpiewa kilka utworów, również w towarzystwie dużego, sześćdziesięcioosobowego chóru. Na scenie nie zabraknie dwóch queerowych chórów z Warszawy: Chóru Niemęskiego (który organizuje koncert) oraz Voces Gaudii. Wystąpi także zespół wokalny Decybele prowadzony przez Agnieszkę Piotrowską.

Fundusz dla Odmiany to inicjatywa, która powstała z myślą o wzmacnianiu osób i grup chcących tworzyć otwarte społeczności, dla których ważne jest wspieranie lokalnych i oddolnych działań na rzecz osób LGBTQ+ poza dużymi miastami. Fundusz przekazuje minigranty i udziela wsparcia merytorycznego, pomagając w realizacji różnorodnych projektów.

Chór występujący na scenie, chórzyści ubrani w czarne kostiumy i tęczową flagą zawieszoną na szyi Chór występujący na scenie, chórzyści ubrani w czarne kostiumy i tęczową flagą zawieszoną na szyi