Joanna Kania

Tancerka, choreografka oraz instruktorka tańca Street Dance/hip-hop/commercial z wieloletnim doświadczeniem. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat, ale pod okiem profesjonalnych instruktorów uczy się od 2011 roku. Od tamtej pory regularnie szkoli się w całej Polsce, jak i za granicą. Ma za sobą takie programy treningowe jak Mad Catz Mentorship Program, Blackcat Experience, Ways of Being. Uwielbia tańczyć na scenie. Posiada doświadczenie zarówno na planie przed kamerą, jak i na scenie. Pracowała z artystami takimi jak: Honorata Skarbek, Sylwia Lipka, Sebastian Fabijański, Smolasty. Można zobaczyć ją w wielu projektach tanecznych oraz reklamach.
Od 2014 roku regularnie uczy tańca dzieci, młodzież oraz dorosłych. Bardzo dużą wagę przykłada do nauki dokładności i precyzji, lubi “konkretny” ruch. Posiada bardzo indywidualne podejście do każdego ucznia. Dba, aby na jej zajęciach wszyscy studenci czuli się bezpiecznie, komfortowo, a przede wszystkim dobrze się bawili
Ciągle poszerza swoją wiedzę w zakresie tańca, pedagogiki, psychologii oraz rehabilitacji. Poza byciem trenerem tańca jest instruktorką rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz magistrem terapii zajęciowej (AWF).

Kobieta ubrana w t-shirt i jeansy siedzi na schodach.