Lena Kaliszewska

Na co dzień pracuje jako anglistka w jednym z najlepszych warszawskich liceów, ale muzyka od zawsze była jej pasją. W styczniu 2015 roku dostała od Dyrektora propozycję stworzenia Szkolnej Grupy Artystycznej, która miała uświetnić jedną z ważnych uroczystości szkolnych. Projekt miał mieć charakter jednorazowy, ale na jednym występie się nie skończyło.
Młodzież, która zgłosiła się do zespołu chciała się dalej muzycznie rozwijać. Wyszła poza mury liceum jako The Reyals, wygrywając liczne konkursy tj. Asteriada, Tulipanada czy Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów oraz dając koncerty, m.in. na zaproszenie Burmistrza dzielnicy Śródmieście w ramach warszawskich wydarzeń kulturalnych.
W swojej pracy daje młodzieży dużo wolności w realizowaniu swoich pomysłów zarówno aranżacyjnych, jak i kompozytorskich. Jest ich przewodnikiem i końcowym recenzentem przygotowywanych wystąpień. Ten rodzaj pracy daje jej ogromną satysfakcję, a młodym ludziom poczucie, że zawsze mogą liczyć na wsparcie z jej strony.

Kobieta w czarnej bluzie, w tle piękny morski krajobraz