Mokotowska akcja poboru krwi

6 czerwca br. (czwartek), godz. 9:00-14:00, zapraszamy do Domu Kultury KADR w Warszawie, przy ul. Wincentego Rzymowskiego 32, na drugą w tym roku mokotowską akcję poboru krwi organizowaną przez Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża (Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „S.R.O. Warszawa”) we współpracy z Urzędem Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy, Domem Kultury KADR, 18. SBOT, Westfield Mokotów, stowarzyszeniem HEIMUR, Fundacją Ronalda McDonalda oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.


Dla wielu pacjentów w szpitalach Twoja krew może być szansą na życie lub powrót do zdrowia. Twoja jedna donacja (450 ml krwi) ratuje życie aż trzech osób, dzięki czemu oddając krew 4 lub 6 razy w roku możesz uratować życie nawet 18 osobom.


Jeśli jesteś w wieku od 18 do 65 roku życia, ważysz co najmniej 50 kilogramów i nie masz przeciwwskazań zdrowotnych, to przyłącz się do naszej akcji i dołącz do grona KRWIODAWCÓW.


Przed oddaniem krwi zjedz lekkie śniadanie i dobrze się nawodnij.

Do oddania krwi przyjdź wypoczęty i nie zapomnij o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości.

Czerwona kropla krwi na zielonym tle. Dodatkowow informacja o poborze krwi, 6 czerwca w godzinach 9.00-14.00 Czerwona kropla krwi na zielonym tle. Dodatkowow informacja o poborze krwi, 6 czerwca w godzinach 9.00-14.00