Spektakl odwołany!

Kochani,
z przykrością zawiadamiamy, że z przyczyn niezależnych od organizatora, spektakl improwizowany „Nie mogę spać, bo pilnuję ciszy nocnej”, zaplanowany na 28 kwietnia (niedziela), na godz. 19.00 został odwołany. W pełni rozumiemy, że zakup biletów wiązał się z oczekiwaniami i planami, ale zapewniamy, że wszelkie koszty zakupu biletów zostaną zwrócone. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Jednocześnie potwierdzamy i serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie sezonu, które odbędzie się 26 maja, o 19.00. Wierzymy, że ten wieczór będzie pełen niezapomnianych emocji.

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia na majowym spektaklu.

Z pozdrowieniami,
Zespół DK KADR

sala: Broadway
wstęp: 30 zł, kup bilet online lub w DK Kadr

Wiosna na Mokotowie! Biegacze za dużo biegają, rowerzyści za często jeżdżą rowerem, a dzieci za głośno bawią się na dworze! Za dużo pyłków, za dużo kwiatów, za dużo śmieci, za dużo hałasu, cóż za obfitość przygód, bodźców i motywacji do rychłej awantury!

Nam pozostaje je skatalogować i zaprosić Was na kolejny spektakl improwizowany. Omówimy kluczowe awantury i lokalne absurdy, a one staną się inspiracją do improwizowanych scen. To wydarzenie komediowe łączące spektakl z interakcją z publicznością – spoglądamy na lokalne problemy z przymrużeniem oka i przypominamy najbardziej spektakularne dramy. Ale też dla równowagi – chwile, w których mokotowski Facebook był krainą życzliwości i miłości. A co zobaczycie na scenie? Kulisy lokalnych kłótni, dalsze perypetie bohaterów albo alternatywne rozwiązania dla zgłaszanych problemów. Admini i adminki mokotowskich grup – ten wieczór może ukoić Wasze nerwy. Hejterzy i nerwowi dyskutanci – strzeżcie się!

Przegląd mokotowskich awantur przygotują improwizatorzy i improwizatorki z Kolektywu Śmiesznie. Korzystają z wielu sztuk, od stand-up’u po improwizację. Kochają absurd z wzajemnością. Bawią stołeczną publiczność od 10 lat.
Do zespołu należą: Norbert Bajan, Piotr Gasik, Ewa Gryczon, Marta Iwaszkiewicz, Maciej Kaczyński, Martyna Kowalska, Aleksandra Markowska, Agnieszka Matan, Joanna Pawluśkiewicz, Agata Rozbicka i Grzegorz Uzdański.