Szkoła Śpiewu Solowego

poniedziałek
godz. 9.00-10.45
wtorek
godz. 16.00-19.00
instruktorzy: Anna Ostrowska i Tomasz Ostrowski
opłata: 130 zł/ 60 min., zajęcia próbne: 130 zł/ 60 min.
sala: Szepty i krzyki, 214, 215, II piętro (pn.), Nieściszalni, 209, II piętro (wt.)

Rozwijaj swój wokal i wyrażaj emocje!

Zapraszamy do odkrycia piękna i wyjątkowości swojego głosu podczas lekcji śpiewu solowego! Nauczysz się nie tylko doskonałej techniki wokalnej, ale także sposobów interpretacji utworów muzycznych, poznasz historię muzyki klasycznej oraz zdobędziesz umiejętności sceniczne. Nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy pomogą Tobie poznać różne style i nurty muzyczne.

Śpiew solowy to wspaniała forma wyrażania siebie, rozwijania swojego talentu i odkrywania nowych obszarów w muzyce. Na zajęciach skupiamy się na rozwijaniu techniki oddechowej, płynności dźwięku oraz intonacji, co pozwoli Ci na osiągnięcie pełnej kontroli nad swoim głosem. Zajęcia są także świetną okazją do poszerzania swojej wiedzy na temat muzyki klasycznej oraz historii opery i operetki, nie zabraknie też musicalu!

Nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia ani znajomości nut, by do nas dołączyć. Wystarczy chęć nauki i miłość do muzyki. Zajęcia są skierowane dla młodzieży, dorosłych i seniorów. U nas panuje przyjazna atmosfera, która zachęca do rozwijania swoich umiejętności wokalnych i muzycznych.

Dołącz do nas, by poznać tajniki sztuki śpiewu solowego klasycznego i odkryć piękno swojego głosu!

Młoda kobieta śpiewa na scenie.