AERODANCE – taneczny aerobik

Szanowni Państwo, informujemy, że zajęcia rozpoczną się w środę 20 września br.

środa
godz. 17.40-18.30
instruktorka: Paulina Ziąbrowska
opłata: 140 zł/ mies., zajęcia próbne: 30 zł
sala: Czarny łabędź, 316, III piętro

Absolwentka AWFu, instruktorka tańca i fitnessu zaprasza na zajęcia z tanecznego aerobiku, będącego połączeniem tańca i fitnessu nauczanego od podstaw!

Taneczny aerobik, to zajęcia dla tych, którzy w prosty sposób chcą nauczyć się tańczyć. Dance aerobik jest formą fitnessu łączącą w sobie założenia standardowego aerobiku z choreografiami tanecznymi inspirowanymi różnymi stylami.

Zajęcia pozwolą na opanowanie podstawowych kroków tanecznych bazując na prostych krokach fitnessu. Poprzez fitness możliwe jest osiągnięcie zdrowej i wysportowanej sylwetki, wzmocnienie mięśni posturalnych oraz nauczenie się estetyki i swobody ruchu poprzez choreografie taneczne.

Zajęcia są przeznaczone są dla młodzieży i osób dorosłych.

Dlaczego warto zapisać się do mnie?
Jestem studentką na Warszawskim AWFie. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą ze względu na pracę w licznych klubach tanecznych. Ukończyłam kurs na instruktora tańca, fitnessu i gimnastyki korekcyjnej. Taniec sportowy to moja największa pasja. Trenowałam ponad 11 lat, osiągając wysokie sukcesy także na arenie międzynarodowej. Sport towarzyszył mi od małego, nauczono mnie kochać ruch, przez co wysiłek fizyczny zawsze sprawiał mi radość. Stale się rozwijam i pragnę zarażać innych moją pozytywną energią i pasją do ruchu. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcje, a ich radość podczas treningów motywuje mnie do dalszej pracy i utwierdza, że jest to coś, co chciałabym robić na co dzień.

Grupa kobiet ćwiczy z hantlami na sali treningowej