Warsztaty naukowe – eksperymenty

czwartek
godz. 16.00-17.00 (dzieci 5-6 lat)
godz. 17.15-18.15 (dzieci 7-9 lat)
godz. 18.30-19.30 (dzieci, młodzież 10-12 lat)
instruktorka: Agnieszka Podlaska
opłata: 180 zł/ mies., zajęcia próbne: 50 zł
sala: Szklana Pułapka, 216, II piętro

Junior Odkrywca – doświadczenia, obserwacje, eksperymenty!

Wychodząc z założenia, że każde dziecko lubi zabawę i eksperymenty postanowiliśmy połączyć te aspekty i zgodnie z hasłem „Baw się Nauką” zapewnić dzieciom solidną dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej z przedmiotów ścisłych, przekazując ją w postaci ciekawych i wesołych doświadczeń naukowych.

Wszyscy uczestnicy warsztatów Junior Odkrywca naśladując prawdziwych naukowców poznają wiele zagadnień z biologii, chemii i fizyki. Te wyjątkowe zajęcia wyróżniają się tym, że uczą i rozbudzają naturalną ciekawość oraz kreatywność dzieci, na długi zapadając przez to w ich pamięć.

Nasze warsztaty są dostosowana do wieku oraz manualnych umiejętności dzieci. Nasze zajęcia są bezpieczne dla uczestników. Warsztaty prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów. Wszyscy oni posiadają wymagane wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.

Uczestniczące w zajęciach dzieci będą dysponować własnymi zestawami niezbędnych materiałów i odczynników. Podczas zajęć wykorzystywane będą profesjonalne urządzenia laboratoryjne takie jak np. wirówki, wortexy czy pipety automatyczne, mikroskopy, elektryczne zestawy dydaktyczne i wiele innych.

Chłopiec w plastikowych ochronnych okularach siedzi przy stole, na którym znajdują się menzurki wypełnione kolorową cieczą Chłopiec w plastikowych ochronnych okularach siedzi przy stole, na którym znajdują się menzurki wypełnione kolorową cieczą