A czyje majtki suszą się za oknem?

sala: Broadway
wstęp: 30 zł, kup bilet online lub w recepcji DK Kadr

Skończyły się wakacje i czas na nowy sezon mokotowskich awantur. Kolektyw Śmiesznie zaprasza na spektakl improwizowany inspirowany tematami, które poruszały mieszkańców i mieszkanki Mokotowa na lokalnych forach. Sezon zainauguruje podsumowanie letnich miesięcy, w których, między innymi, toczyły się batalie o bieliznę wieszaną na mokotowskich balkonach, walczono z bezpłatną zumbą dla seniorów oraz poszukiwano wielu zaginionych piesków, kotów, kluczy, zabawek, dziecięcych bucików i okularów.

Omówimy kluczowe awantury i lokalne absurdy, a one staną się inspiracją do improwizowanych scen. To wydarzenie komediowe łączące spektakl z interakcją z publicznością. Już trzeci sezon spoglądamy na lokalne problemy z przymrużeniem oka i przypominamy najbardziej spektakularne dramy. Ale też dla równowagi – chwile, w których mokotowski Facebook był krainą życzliwości i miłości. A co zobaczycie na scenie? Kulisy lokalnych kłótni, dalsze perypetie bohaterów albo alternatywne rozwiązania dla zgłaszanych problemów.

Admini i adminki mokotowskich grup – ten wieczór może ukoić Wasze nerwy. Hejterzy i nerwowi dyskutanci – strzeżcie się!

Przegląd mokotowskich awantur przygotują improwizatorzy i improwizatorki z Kolektywu Śmiesznie. Korzystają z wielu sztuk, od stand-up’u po improwizację. Kochają absurd z wzajemnością. Bawią stołeczną publiczność od 10 lat. Do zespołu należą: Norbert Bajan, Piotr Gasik, Ewa Gryczon, Marta Iwaszkiewicz, Maciej Kaczyński, Martyna Kowalska, Aleksandra Markowska, Agnieszka Matan, Joanna Pawluśkiewicz, Agata Rozbicka i Grzegorz Uzdański

6 osób stoi na schodach kładki w upalny letni dzień