„CIAŁO – MÓJ DOM”

Akumulator
wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona do 15 osób. Zapisy: fundacjaanimea@gmail.com, telefonicznie pod numerem tel. 600 775 369 lub wiadomość prywatna na fanpage’u Fundacji ANIMEA. Każdy zapis potwierdzony jest wiadomością zwrotną.

Mikser dyskusyjno-warsztatowy dla kobiet bazujący na treściach spektaklu „Księga Matek” w reż. Bartosza Mazura. Prowadząca: JOANNA GRABOWIECKA-ŚWIERSZCZ – reżyserka teatralna, autorka scenariuszy, trenerka rozwoju trwałego, malarka. Więcej informacji: http://sztukadzikosci.com/o-mnie/

„Ciało – mój dom” to dla każdej z uczestniczek osobiste spotkanie. Przede wszystkim ze swoim ciałem, które jest bramą do spotkania z samą sobą, z inną kobietą, ze społeczeństwem, z oczekiwaniami, z szansami, bo ciało jest Twoją świątynią.
Mikser dyskusyjno-warsztatowy spinają krąg zapoznawczy i krąg zamykający, gdzie w bezpiecznej przestrzeni i życzliwej atmosferze można podzielić się tym wszystkim, co aktualnie w nas pracuje. Pomiędzy kręgami pracujemy z ciałem (wzmocnienie świadomości ciała i poczucia własnej wartości oraz sprawczości), a także z wyobraźnią (praca z emocją i intencją) poprzez: pracę z ciałem z użyciem ćwiczeń wg metody A. Lowena, medytację, wizualizację, taniec intuicyjny.

Jeżeli chcesz w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa:
* porozmawiać o kobiecości;
* przyjrzeć się z uwagą swojemu ciału i dotknąć tych miejsc, które od dawna proszą Cię o nią;
* usłyszeć, co ma Ci do zakomunikowania Twoje serce;
* rozsmakować się w życiu…
… podczas spotkania „Ciało – mój dom” będziesz miała na to szansę.

Zapraszamy do przyniesienia ze sobą:
-maty do jogi/karimaty/koca,
-chusty lub ciepłego szala,
-wody i drobnej przekąski,
-notesu.

Obejrzenie spektaklu NIE jest warunkiem koniecznym do uczestnictwa w mikserze. Projekt finansuje m.st. Warszawa.

Kobieta z długim warkoczem, w tle jesienne akcenty Kobieta z długim warkoczem, w tle jesienne akcenty