Czy może Pani tyle nie gotować w mieszkaniu?

sala: Broadway
wstęp: 30 zł, kup bilet online lub w recepcji DK Kadr

Jesień na Mokotowie. Permanentny brak słońca udziela się mieszkańcom i mieszkankom Mokotowa, znacznie wpływając na ich humor. Problemy grzewcze, śmieci i brak nadziei na lepsze jutro. A na forach – złośliwości, kuksańce i niesympatyczne emotikony. Dzikie parkowanie, rozkopane ulice, przemoczone paczki w paczkomatach. Pytanie, czy od deszczu, czy od łez?

Omówimy kluczowe awantury i lokalne absurdy, a one staną się inspiracją do improwizowanych scen. To wydarzenie komediowe łączące spektakl z interakcją z publicznością. Już trzeci sezon spoglądamy na lokalne problemy z przymrużeniem oka i przypominamy najbardziej spektakularne dramy. Ale też dla równowagi – chwile, w których mokotowski Facebook był krainą życzliwości i miłości. A co zobaczycie na scenie? Kulisy lokalnych kłótni, dalsze perypetie bohaterów albo alternatywne rozwiązania dla zgłaszanych problemów.

Admini i adminki mokotowskich grup – ten wieczór może ukoić Wasze nerwy. Hejterzy i nerwowi dyskutanci – strzeżcie się!

Przegląd mokotowskich awantur przygotują improwizatorzy i improwizatorki z Kolektywu Śmiesznie. Korzystają z wielu sztuk, od stand-up’u po improwizację. Kochają absurd z wzajemnością. Bawią stołeczną publiczność od 10 lat.

Do zespołu należą: Norbert Bajan, Piotr Gasik, Ewa Gryczon, Marta Iwaszkiewicz, Maciej Kaczyński, Martyna Kowalska, Aleksandra Markowska, Agnieszka Matan, Joanna Pawluśkiewicz, Agata Rozbicka i Grzegorz Uzdański

&-osobowa grupa osób stoi przy zamkniętym sklepiku z artykułami spożywczymi, który znajduje się w środku osiedla mieszkalnego.