Czy tylko ja mam przerwę w dostawie prądu?

sala: Broadway
wstęp: 30 zł, kup bilet online lub w DK Kadr

Nowy Rok, nowe awantury na Mokotowie! Posylwestrowe animozje, za dużo śniegu, za mało śniegu, ferie w mieście i grupy młodzieży snujące się po mokotowskich ulicach. Przerwy w dostawie prądu, brak słońca i zbyt wiele miesięcy do wiosny. Tak mieszkańcy i mieszkanki Mokotowa weszli w 2024 rok.

Omówimy kluczowe awantury i lokalne absurdy, a one staną się inspiracją do improwizowanych scen. To wydarzenie komediowe łączące spektakl z interakcją z publicznością. Już trzeci sezon spoglądamy na lokalne problemy z przymrużeniem oka i przypominamy najbardziej spektakularne dramy. Ale też dla równowagi – chwile, w których mokotowski Facebook był krainą życzliwości i miłości. A co zobaczycie na scenie? Kulisy lokalnych kłótni, dalsze perypetie bohaterów albo alternatywne rozwiązania dla zgłaszanych problemów.

Admini i adminki mokotowskich grup – ten wieczór może ukoić Wasze nerwy. Hejterzy i nerwowi dyskutanci – strzeżcie się!

Przegląd mokotowskich awantur przygotują improwizatorzy i improwizatorki z Kolektywu Śmiesznie. Korzystają z wielu sztuk, od stand-up’u po improwizację. Kochają absurd z wzajemnością. Bawią stołeczną publiczność od 10 lat.

Do zespołu należą: Norbert Bajan, Piotr Gasik, Ewa Gryczon, Marta Iwaszkiewicz, Maciej Kaczyński, Martyna Kowalska, Aleksandra Markowska, Agnieszka Matan, Joanna Pawluśkiewicz, Agata Rozbicka i Grzegorz Uzdański.

6-cio osobowa grupa teatralna złożona z 4 kobiet i 2 mężczyzn stoi na scenie teatralnej.