Do tego śmietnika trzeba mieć klucze

sala: Broadway
wstęp: 30 zł, kup bilet online lub w recepcji DK Kadr

Mieszkańcy i Mieszkanki Mokotowa z niecierpliwością czekają na wiosnę, a swoją niecierpliwość realizują na lokalnych forach. Zimno, błoto, samochody, psy, dzieci – każdy powód jest dobry do rozpoczęcia terytorialnej niesnaski. Nam pozostaje je skatalogować i zaprosić Was na kolejny spektakl improwizowany.

Omówimy kluczowe awantury i lokalne absurdy, a one staną się inspiracją do improwizowanych scen. To wydarzenie komediowe łączące spektakl z interakcją z publicznością – spoglądamy na lokalne problemy z przymrużeniem oka i przypominamy najbardziej spektakularne dramy. Ale też dla równowagi – chwile, w których mokotowski Facebook był krainą życzliwości i miłości. A co zobaczycie na scenie? Kulisy lokalnych kłótni, dalsze perypetie bohaterów albo alternatywne rozwiązania dla zgłaszanych problemów.

Admini i adminki mokotowskich grup – ten wieczór może ukoić Wasze nerwy. Hejterzy i nerwowi dyskutanci – strzeżcie się!

Przegląd mokotowskich awantur przygotują improwizatorzy i improwizatorki z Kolektywu Śmiesznie. Korzystają z wielu sztuk, od stand-up’u po improwizację. Kochają absurd z wzajemnością. Bawią stołeczną publiczność od 10 lat.

Do zespołu należą: Norbert Bajan, Piotr Gasik, Ewa Gryczon, Marta Iwaszkiewicz, Maciej Kaczyński, Martyna Kowalska, Aleksandra Markowska, Agnieszka Matan, Joanna Pawluśkiewicz, Agata Rozbicka i Grzegorz Uzdański.

Na scenie na czterech krzesłach siedzą członkowie kolektywu, wpatrują się w wyświetlane zdjęcie na scenie.