Gdzie zniknęła budka z kurczakami?

sala: Broadway
wstęp: 30 zł, kup bilet online lub w DK Kadr

Jesień na Mokotowie. Dzieci wróciły do szkoły, samochody parkują nie tam, gdzie powinny, kruki atakują przechodniów, a tramwaj wciąż nie dojechał do Wilanowa. Zapraszamy na comiesięczny improwizowanych przegląd lokalnych wydarzeń, sąsiedzkich animozji i spektakularnych internetowych konfliktów.

Omówimy kluczowe awantury i lokalne absurdy, a one staną się inspiracją do improwizowanych scen. To wydarzenie komediowe łączące spektakl z interakcją z publicznością. Już trzeci sezon spoglądamy na lokalne problemy z przymrużeniem oka i przypominamy najbardziej spektakularne dramy. Ale też dla równowagi – chwile, w których mokotowski Facebook był krainą życzliwości i miłości. A co zobaczycie na scenie? Kulisy lokalnych kłótni, dalsze perypetie bohaterów albo alternatywne rozwiązania dla zgłaszanych problemów.

Admini i adminki mokotowskich grup – ten wieczór może ukoić Wasze nerwy. Hejterzy i nerwowi dyskutanci – strzeżcie się!

Przegląd mokotowskich awantur przygotują improwizatorzy i improwizatorki z Kolektywu Śmiesznie. Korzystają z wielu sztuk, od stand-up’u po improwizację. Kochają absurd z wzajemnością. Bawią stołeczną publiczność od 10 lat. Do zespołu należą: Norbert Bajan, Piotr Gasik, Ewa Gryczon, Marta Iwaszkiewicz, Maciej Kaczyński, Martyna Kowalska, Aleksandra Markowska, Agnieszka Matan, Joanna Pawluśkiewicz, Agata Rozbicka i Grzegorz Uzdański

7 osobowa grupa teatralna złożona z osób dorosłych stoi przy zamkniętej, drewnianej, niebieskiej budce - sklepie