Koncert świąteczny

sala: Broadway
wstęp: 60 zł, kup bilet online lub w recepcji DK Kadr

Teatr Pijana Sypialnia to największy niezależny teatr w kraju, założony wiosną 2012 roku w Warszawie przez aktorów, tancerzy, muzyków i wokalistów. Zespół tworzą artyści pracujący w sekcji aktorskiej, Filharmonii Pijanej Sypialni i Zespole Wokalnym.

Formuła koncertu świątecznego zakłada aktywny udział publiczności i liczne interakcje z widownią. Wodzirej w czapce z rogami renifera poprowadzi świąteczne konkursy, a każda zapowiedź kolejnego z utworów, to mini stand-up.

W repertuarze koncertu znajdują się kolędy i świąteczne piosenki z całego świata, również te, które wszyscy kojarzymy ze znanych filmów bożonarodzeniowych.

Na scenie wystąpi ponad 20 artystów – muzyków i wokalistów w kolorowych, zimowych czapkach i szalikach.

Uznanie widzów i rozgłos Pijana Sypialnia zdobyła swoim autorskim cyklem „Teatr na leżakach”, w ramach którego spektakle pokazywane są w modnych, letnich miejscówkach. Spektaklom towarzyszy piknikowa, festiwalowa atmosfera. Cykl odbywa się w całym kraju. Krytycy i znawcy sztuki scenicznej cenią Pijaną Sypialnię za kulturę muzyczną oraz oryginalny repertuar inspirowany zapomnianymi konwencjami teatralnymi i folklorem. Mówi się o „zjawisku Pijanej Sypialni”, „teatrze vintage”.

Zespół muzyków. Większość muzyków ma ubrane świąteczne czapki. Zespół muzyków. Większość muzyków ma ubrane świąteczne czapki.