Kreatywne misie

instruktorka: Joanna Michalska
sala: Mac Gyver, 217, II piętro
wstęp: 30 zł (para: dziecko + opiekun), zapisz się i zapłać

Zapraszamy do udziału w warsztatach tworzenia misiów. W rodzinnej atmosferze będziemy kolorować i szyć ręcznie misie. Zapraszamy dzieci od lat 8 wraz z opiekunami. Czekają na was kolorowe flamastry, tkaniny, igły i wielka frajda, by wspólnie świętować Dzień Pluszowego Misia wspólnie. W czasie warsztatów dzieci przy pomocy kolorowych pisaków do tkanin zaprojektują swojego misia, którego wspólnie zszyją z rodzicami/opiekunami. Stworzone misie wrócą z Wami do domu!

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada. Święto zostało ustanowione w 2002 roku w setną rocznicę wyprodukowania pierwszego pluszowego misia. W czasie naszych warsztatów nie tylko stworzymy wyjątkowego „misiowego przyjaciela”, ale poznamy historię powstania pierwszych pluszowych zabawek w kształcie misia. Przyjdź i świętuj z nami to wyjątkowe święto w rodzinnej atmosferze!

Warsztaty prowadzi Joanna Michalska z wykształcenia plastyczka i projektantka mody. Aktywna animatorka kultury, od wielu lat organizująca warsztaty oparte na zróżnicowanych
technikach z wykorzystaniem szycia ręcznego. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dwukrotna stypendystka miasta Bydgoszczy. Prezeska Fundacji „Nitkomaniacy”, która propaguje szycie ręczne jako sprawdzoną formę wyciszenia i relaksu.

To będzie niezwykła okazja do spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze.

Ręcznie uszyty miś, pomalowany kolorowymi flamastrami.