NIKT NIC NIE WIE

sala: Broadway
wstęp: 30 zł, kup bilet online lub w recepcji DK Kadr

Nikt Nic Nie Wie to w pełni improwizowane, wyjątkowe wydarzenie teatralne dla dzieci w wieku 4-10 lat (ale gwarantujemy, że dorosła widownia również bawi się wyśmienicie). Improwizatorzy grają komediowy spektakl, podczas którego wspólnie z widownią wymyślają i nadają bieg zabawnym, wzruszającym i przygodowym historiom. Dzieci pomagają aktorom w stworzeniu świata i bohaterów. Wszystko jest improwizowane na żywo, przez co każda historia jest niepowtarzalna i wydarza się tylko raz. Zdarza się również, że młodzi widzowie są angażowani również na scenie!

Tym razem zaprosimy młodych widzów do świata magii i świątecznych przygód. A o wyjątkowy świąteczny klimat zadbają zaproszeni przez nas muzycy:

Paweł Lipka (pianino) – multiinstrumentalista, najczęściej widywany z kontrabasem i pianinem, improwizator, fotograf i twórca video. Człowiek renesansu, który co miesiąc ilustruje muzycznie nasze bajki.

Szymon Białorucki (puzon) – puzonista kompozytor, producent. Nominowany do Fryderyka za album /Bedroom Jazz/. Szymon jest także mieszkańcem Mokotowa i jak sam o sobie mówi: robi muzykę i stara się być miłym człowiekiem.

Więcek informacji o spektaklu:
Jak to działa?

-najpierw się rozgrzewamy! – Razem z publicznością przed spektaklem wykonujemy ze sceny ćwiczenia, które budzą wyobraźnię, pozwalają się poznać i dobrze poczuć we wspólnym towarzystwie.

-następnie wyruszamy do świata bajek! – Czerpiąc z inspiracji od publiczności na bieżąco, tworzymy improwizowane opowieści. Każda z nich jest wyjątkowa, ponieważ wydarza się tylko raz i nigdy więcej się nie powtórzy!

Występujemy w składzie: Norbert Bajan, Piotr Gasik, Ewa Gryczon, Marta Iwaszkiewicz, Agnieszka Matan, Aleksandra Markowska, Joanna Pawluśkiewicz, Marta Podobas, Agata Rozbicka

Członkowie i członkinie Kolektywu Śmieszne w różnych śmiesznych pozach, każda osoba umieszczona w formie małego zdjęcia. Łącznie na zdjęciu 9 osób.