Orfeusz

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w recepcji DK Kadr

Tym razem na Otwartej Scenie gościmy film autorstwa grupy warszawskich licealistów i licealistek pt. „Orfeusz”.

O czym jest film?
Młody Orfeusz jest obdarzony niezwykłym talentem do tworzenia muzyki. Każdy wieczór poświęca na doskonalenie swojej twórczości, ponieważ marzy o pracy jako producent muzyczny. Niestety, brak wykształcenia wyższego przekreśla jego szanse na zatrudnienie pomimo imponujących zdolności. Pewnego dnia, Orfeusz otrzymuje szansę, która właściwie wykorzystana, może otworzyć drzwi do świata jego marzeń. Rzeczywistość okazuje się jednak inna, a przed bohaterem stają nowe trudności…

Film ukazuje świat w swojej prawdziwej naturze, gdzie życie nie zawsze toczy się po naszej myśli. Dotyka on problemu braku spełnienia w życiu jak i przedstawia kruchość ludzkiej psychiki. Pozostawia również miejsce do własnej interpretacji, przy czym nakłania odbiorcę do przemyśleń.

Kim jesteśmy?
TM Studio to grupa przyjaciół, licealistów z różnych szkół Warszawskich których łączy wzajemne wsparcie w swoich pasjach. Głównymi przedstawicielami są:
Zygmunt Polana – odpowiedzialny za wszelkie produkcje filmowe,
Jan Wojciechowski – odpowiedzialny za sesje zdjęciowe oraz
Stanisław Borowiecki – odpowiedzialny za produkcję muzyki.
Każda z dziedzin jakie przedstawiamy, połączone razem dają nam szeroką gamę możliwości do tworzenia unikalnych i oryginalnych produkcji. Współpracę traktujemy jako okazję do pokonywania nowych wyzwań jak i szansę na poznanie drugiej osoby, z którą kontakt pozwoli nam na dalsze wspieranie się w przyszłości.

Jeżeli potrzebujesz spotu reklamowego, filmu, teledysku, sesji zdjęciowej prywatnej lub reklamowej bądź może muzyki tworzonej pod ciebie do piosenki czy nagrania, realizowanych w ciepłej atmosferze z nowatorskim podejściem to lepiej trafić się nie da.

Zwiastun filmu: https://youtu.be/a1nRdahyw7k?si=2Owjo2fGZvs4QC0-
Media społecznościowe:
Instagram – @tm.tmstudio
https://www.instagram.com/tm.tmstudio/
Facebook – TM Studio
https://www.facebook.com/profile.php?id=100094575125948

Zapraszamy!

Dwoje młodych mężczyzn. Jeden stoi za drugim i trzyma ręce na jego ramieniu