Otwarta Scena: Urszula Dudziak


sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc wyłącznie online od dnia 17 kwietnia (środa), od godz. 12.00

21 kwietnia br. w Domu Kultury Kadr w Warszawie odbędzie się koncert charytatywny na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach oraz osób z niepełnosprawnościami, którymi opiekuje się fundacja Forani. Na scenie zobaczymy Honorowego Ambasadora Fundacji Forani Urszulę Dudziak oraz zespół Czynniki Pierwsze.

Fundacja Forani od lat pomaga osobom po wypadkach, udarach, nowotworach, dorosłym, dzieciom i ich bliskim znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Udziela indywidualnej i konkretnej pomocy w obszarze: leczenia, rehabilitacji, wsparcia psychicznego, finansowego, prawnego oraz aktywizacji zawodowej. Towarzyszy w powrocie do zdrowia i daje szansę na godne życie osobom z niepełnosprawnościami. Aby aktywnie działać potrzebuje wsparcia, dlatego prowadzi sklep charytatywny, organizuje liczne spotkania, pikniki, koncerty i kiermasze, na których zbiera środki na rzecz swoich podopiecznych.

Tym razem Fundacja zaprasza do Domu Kultury Kadr w Warszawie na koncert swojej ambasadorki Urszuli Dudziak. Jej występ to zawsze niesamowite wydarzenie muzyczne i spotkanie z wielką artystką. Saportować będzie ją zespół Czynniki Pierwsze. Przed koncertem zaplanowana jest również wystawa prac artystów zawodowych oraz kiermasz rzeczy wykonanych przez podopiecznych Fundacji. Cały dochód ze sprzedaży i zbiórek do puszek będzie przekazany na dalsze działania Fundacji.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Rezerwacji wejściówek można dokonać wyłącznie online od 17.04.2024 od godz. 12.00 na stronie biletyna.pl.

21.04.2024 r. (niedziela) – Dom Kultury Kadr
Program wydarzenia:
– godz. 15.00-18.00, foyer
możliwość zapoznania się z działalnością fundacji
stoisko z produktami wykonanymi przez osoby niepełnosprawne (możliwość zakupu)
możliwość przyniesienia darów na rzecz fundacji
– godz. 18.00-18.30 – występ zespołu Czynniki pierwsze
– godz. 18.30-19.30 wystąpi gwiazda wieczoru: Urszula Dudziak