Piotr Zioła

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w recepcji DK Kadr

MOKOTÓW FESTIWAL – to nowe, unikatowe i niekomercyjne wydarzenie na mapie Mokotowa! Zaprosiliśmy do współpracy wykonawców, którzy do tej pory, gościli na największych scenach festiwalowych w Polsce.

W listopadzie wystąpi u nas Piotr Zioła, młody wokalista i kompozytor charakteryzujący się niezwykle oryginalną barwą głosu. Zadebiutował w 2016 r. albumem „Revolving Door”, który został nagrodzony Fryderykiem, a pochodzący z niego singiel „Safari” uzyskał status Platynowej Płyty. Artysta brał udział w wielu projektach, usłyszeć go można m.in. na kompilacji „Albo inaczej”; współpracował z artystami z rozmaitych muzycznych światów, m.in. z Rysami, Flirtini, Miuoshem, Wojtkiem Mazolewskim czy The Dumplings; wystąpił na największych polskich festiwalach: Open’er Festival, Kraków Live Festival, Męskie Granie, Fest Festival.

W 2022 roku ukazała się druga płyta Piotra pt. „Wariat”. Wydawnictwo poprzedziły trzy single: „Błysk”, „Choć czuły gest tu radości niesie mniej, to krzywda nie rozlewa łez”, „Prąd” i tytułowy „Wariat” z pełnymi symboliki teledyskami, które współtworzył sam artysta jako reżyser i scenarzysta.

„Wariat” zabiera nas w podróż, dzięki której odkrywamy co się działo u Piotra Zioły przez ostatnich kilka lat, kiedy to niespodziewanie zniknął ze sceny. Każdy z utworów w subtelny sposób opisuje doświadczenia z tego okresu.

FB: https://www.facebook.com/PiotrZiola
IG: https://www.instagram.com/piotrziola/
YT: https://www.youtube.com/c/PiotrZiolaMusic

Młody mężczyzna ubrany w czerwoną marynarkę