Warsztaty o uważności dla rodziców i opiekunów

Zapraszamy rodziców i opiekunów – mieszkańców Warszawy, w szczególności Mokotowa, na warsztaty antystresowe.


Czasy, w których żyjemy obfitują w rożnego rodzaju napięcia. Poziom doświadczanego stresu przekłada się na jakość naszych relacji, pracy, życia.
Na tym warsztacie chcemy doświadczyć mocy uważności i pokazać, jak praktyka może pomagać nam budować siłę i odporność. Porozmawiamy też o różnych strategiach radzenia sobie ze stresem. Spróbujemy różnych ćwiczeń i praktyk.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona.
Kiedy: sobota i niedziela, 18 i 19.11, godz. 10:00-16:45,
warsztaty trwają dwa dni, zapisz się tylko wtedy, gdy możesz wziąć udział w obu spotkaniach
Miejsce spotkań: Dom Kultury Kadr, ul. Rzymowskiego 32
Dla kogo: na spotkania zapraszamy rodziców/ opiekunów – mieszkańców Warszawy, w szczególności mieszkańców Mokotowa lub osoby, których dziecko uczęszcza do placówki edukacyjnej na Mokotowie.

Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch nastoletnich chłopców. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką trzech psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od ponad 20 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Pracuje w liceum. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Szczegóły dot. warsztatów oraz zapisy dostępne są na https://fundacjaroro.org/
Zajęcia są częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja 11” dofinansowanego przez Dzielnicę Mokotów m.st. Warszawy

Kobieta w białej koszuli i jeansach, siedzi na jasnej kanapie w salonie.