Z hiszpańskim przez świat

środa
godz. 17.15-18.00
lektorka: Sara Alvarado
opłata: 170 zł/ mies., zajęcia próbne: 50 zł
sala: Niezniszczalni, 303, III piętro

Zapraszamy dzieci na fascynującą wyprawę po krajach Ameryki łacińskiej oraz po Hiszpanii, gdzie wspólnie będziemy odkrywać język hiszpański i nieznane lądy. W naszej metodzie koncentrujemy się na dwóch ważnych dla nas aspektach: nauce języka, której towarzyszy nie mniej ważne odkrywanie nowych kultur. Podczas zajęć wykorzystujemy najnowsze technologie, aby przenieść się w zaczarowany świat aktywnych wulkanów, plażujących pingwinów, kondorów, największych pustyń i lasów deszczowych.
Dziecko odkrywa język hiszpański w sposób zupełnie naturalny, tak jak język ojczysty, tj. poprzez śmiech, zabawę, teatr, wszystkie zmysły, ruch, taniec i śpiew. Zajęcia rozpoczynają się rytualnymi piosenkami, które przenoszą dzieci do magicznego świata, gdzie mówi się wyłącznie po hiszpańsku. Nauka odbywa się przydatnymi w życiu codziennym zdaniami, które pozwalają wyrazić potrzeby, emocje, gusta i preferencje. Korzystamy z bogatych materiałów: piosenek, kilkudziesięciu gier planszowych, ilustracji, kart pracy, scenek i historyjek zdjęciowych.


Dla dzieci starszych proponujemy pracę w oparciu o podręcznik, ale również z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (YouTube, gry, Quizlet itp.). Główny nacisk kładziemy na praktyczną znajomość języka hiszpańskiego, doskonalenie i rozwój słownictwa oraz zagadnień gramatycznych w połączeniu z ich praktycznym zastosowaniem.

Na żółtym tle znajdują się muzyczne instrumenty